Kadra

Kamila Kapuścińska

Energiczna i charyzmatyczna, pełna zapału roztańczona pasjonatka Zumba Fitness, Tancerka międzynarodowej klasy B w stylu tańców standardowych oraz klasy C w stylu latynoamerykańskim. W sezonie letnim także animatorka czasu wolnego. Uwielbia ruch i dobrą zabawę! Serdecznie zaprasza wszystkich na zajęcia Zumba Fitness, czyli połączenia tańca oraz fitnessu przy rytmicznej i energicznej muzyce latynoamerykańskiej i nie tylko

Wiktoria Trela

Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness, pozytywnie zakręcona, miłośniczka zdrowego trybu życia. Swoją pasją i zaangażowaniem zaraża innych, uwielbia sport. Fitness to sposób wyrażania siebie i własnych emocji. Pomagając w przełamaniu własnych słabości motywuje do doskonalenia swoich umiejętności. Udowadnia ,że ćwiczący pokonują własne granice fizyczne i psychiczne.

Paulina Wojtak

Urszula Sudoł

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdansku. Trener personalny , instruktor zajęć zdrowy kręgosłup. Na jej zajęciach nic nie dzieje się przypadkowo A każdy ruch ma swój cel. W pierwszej kolejności stawia na zdrowie. Prowadzi trening w celu polepszenia jakości życia a nie tylko wyglądu zewnętrznego.

Adam Cichoń

Jagoda Machaj