O firmie

CHCE MI SIĘ to klub fitness który posiada w swojej ofercie zajęcia grupowe, treningi personalne oraz sekcje STRONG czyli siłownie. Nasze motto jest jasne i klarowne – DAWAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO!

Powstaliśmy w październiku 2018 roku i rozwijamy się prężnie. Znaleźć tu można masaże czy też zajęcia grupowe oraz spotkania specjalnie dla przyszłych mam.

W budynku znajdują się dwie szatnie -damska oraz męska z zamykanymi szafkami oraz prysznicami. Sala do zajęć grupowych spokojnie mieści 12 osób. Sala do treningów personalnych to świetna alternatywa dla osób ,które wolą w spokoju swoim tempem wykonywać ćwiczenia. W gabinecie masażu ukojenie znajdą osoby przede wszystkim te, które na co dzień borykają się z bolesnymi dolegliwościami lub te, które po prostu chcą zaznać odrobiny relaksu. Strefa STRONG czyli siłownia posiada szeroki wachlarz przyrządów do budowania masy mięśniowej jak i również spalania tkanki tłuszczowej ,np. orbitrek czy bieżnia.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz szereg możliwości dzięki którym każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Od zajęć tanecznych po wyciszające oraz odprężające zajęcia rozciągające.

Jesteśmy pewni ,że po przyjściu do naszego klubu nie pożałujecie swojej decyzji i będziecie czerpać z ruchu mnóstwo radości i świetnej zabawy.

________________________________________________________

Adres : Tysiąclecia 14 ( obok szkoły podstawowej )

Tel : 667 179 600

Email : chcemisiefitness@gmail.com